O Nas

Jesteśmy biurem obsługi ruchu turystycznego ze Świnoujścia. Od 25 lat zajmujemy się organizowaniem kompleksowych pobytów urlopowych i wycieczek na Pomorze Zachodnie oraz Dolny Śląsk. W naszej firmie możesz kompleksowo zamówić dla swojej grupy noclegi i wyżywienie. Dodatkowo wynająć autokar, statek, rowery, przewodnika czy zlecić organizację wycieczek fakultatywnych.

Klientom dostarczamy podstawowe informacje w jednym z wybranych języków, np. polskim, czy niemieckim. Podpowiadamy jak dojechać do miejsca pobytu, co zwiedzić, gdzie dobrze i tanio zjeść. Dzięki zakupowi naszych pakietów urlopowych czy wycieczek, zyskujesz nie tylko gwarancję dobrej organizacji wypoczynku, ale również zniżki. Kalkulacja pakietów zawiera upusty cenowe.

Nasze pakiety sprzedajemy głównie na rynku niemieckim, tam pod marką www.ErlebnisPolen.de. Naszymi klientami są również firmy z Polski, Niderlandów, Austrii i Skandynawii. Współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami i restauracjami. Zapewniamy organizację rozrywki dla urlopowiczów.

Najbardziej popularne są jednodniowe regionalne wycieczki - po obu stronach granicy. "Wieczór z kuglarzami i piwem na zamku Wasserschloss Mellenthin", "Uczta z Wikingami w Wolinie", czy "Żywa historia - złamanie przez AK tajemnicy V2 w Peenemünde".

Obsługujemy również turystycznie statki wycieczkowe zawijające do portów Polski zachodniej. Mamy doświadczenie w organizowaniu imprez do 800 osób.

Firma Hotele i Turystyka Michał Faligowski wpisana jest do centralnej ewidencji touroperatorów (CEOTiPUNPUT) pod numerem 26/08. Nr ewidencyjny 6297. Gwarancji ubezpieczeniowej udzieliła AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Mówimy po polsku, niemiecku, angielsku i hiszpańsku.

Galeria

Podpis miniaturki